17 komentarzy

 1. Łukasz

  Panie Marku to 1200 zł na osobę to na jaki okres wystarczyło?

  Odpowiedz
  • Marek

   Cztery dni pobytu. Z tego co wiem, to w Tel Awiwie, można znaleźć więcej budżetowych ofert noclegu via airbnb.com, co pewnie wpłynie na całkowity koszt wyjazdu.

   Odpowiedz
   • Maciek

    Czy mogę w Eljacie używać w sklepach, restauracjach, oceanarium, tylko $? Czy muszę wymenić na szekle?

    Odpowiedz
 2. katy

  Witam
  Czy Pamieta Pan numer autobusu z Eilat do coral beach?
  z gory dziekuje

  Odpowiedz
  • Marek

   Niestety nie pamiętam, ale prawdopodobnie w kierunku Coral Beach jeździ więcej niż 1 linia. Z centrum Ejlatu nie będzie problemu dostać się w to miejsce. Przykładowy przystanek znajduje się na przeciwko centrum handlowego, po odpowiedniej stronie głównej ulicy.

   Odpowiedz
 3. ilona

  Witam

  Czy autobus 282 daleko jest oddalony od lotniska? Czy jest synchronizowany z lotami? Gdzie można wykupić bilety tygodniowe za 60 szekli? Czy trzeba rezerwować miejsce?

  Odpowiedz
  • Marek

   Przystanek jest od razu przy terminalu lotniska. Można powiedzieć, że jest dostosowany do godzin przylotów i odlotów, ale brałbym jednak na to poprawkę i zawsze uwzględniał jakiś zapas czasu.

   Odpowiedz
 4. Ewelina

  Dzień dobry! Interesuje mnie funkcjonowanie komunikacji miejskiej w soboty w Ejlacie. Przylatujemy do Ejlatu w piątek po południu, prawdopodobnie nie uda nam się już wypożyczyć auta, a w planach mamy zobaczenie w sobotę Coral Beach. Podobno w jej stronę kursują autobusy, ale czy orientuje się Pan czy tak samo działa to właśnie w czasie szabatu?

  Odpowiedz
 5. Marek

  Z tego co pamiętam to nie powinno być problemu. Z Eilatu do Coral Beach kursuje autobus linii 15. W soboty również.

  Odpowiedz
 6. voytikof

  Witaj
  Czy wjeżdżaliście wypożyczonym samochodem na Zachodni Brzeg Jordanu (chodzi o przejazd drogą 90 na północ Izraela) i Betlejem. Co na to mówią w wypożyczalniach?

  Odpowiedz
 7. Sylwester

  Trochę pietra.Samo poruszanie się po innym mieście , innym kraju to małe wyzwanie . Przestawić się jednak na inny model życia z uwzględnieniem faktu, że ludzie autentycznie nie pracują w shabbat trochę mnie niepokoi. Dam sobie jednak radę; najwyżej będę siedział jak kołek na lotnisku w Szwajcarii między 22.00 a 5.00 :)

  Odpowiedz
 8. Barbara

  Dzień dobry! Chcemy pojechać do Jerozolimy i Betlejem z Ejlatu( marzeniem byłaby też wycieczka do Petry/Jordania). Proszę o sugestię, czy lepiej wybrać się na tak długą wycieczkę autobusem linii kursowej, czy warto lepiej wynająć samochód (może na miejscu wynajęcie wyjdzie taniej?) Nadmieniam, że podróżujemy z dziećmi(8-15).Pozdrawiam :)

  Odpowiedz
  • Marek

   Do Betlejem i Jerozolimy można pomyśleć o wycieczce zorganizowanej (całodniowej) – autokar np. z Eilatu. Opcja ta wydaje się w tym przypadku dosyć rozsądna.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *