Witaj Świecie, czyli pierwszy testowy

Witam! Oto pierwszy wpis na Mark and Travel  :) W wolnych chwilach między posiłkami postaram się zamieszczać interesujące materiały. Strona albo jak kto woli blog, powinna powoli wypełniać się treściami. Nazwa projektu wskazuje niewątpliwie na jego tematykę, jednak nie do końca wszystkie wpisy będą ściśle związane z podróżami. Moje zainteresowania zawodowe krążące wokół nowych technologii oraz (prywatnie) motoryzacji mogą uwidaczniać się w kolejnych publikacjach.

Pierwszy post na stronie nie może obyć się bez zdjęcia (a nawet dwóch). Nie będą to jednak fotki mojej czy innej osoby. Przewrotnie postawiłem na auta ;)

Zacznę od Bentleya Mulsanne, którego zauważyłem będąc w St Albans w Angli. Niby zwykły Bentley, jednak w tym przypadku idealnie wpasował się w architekturę i styl okolicy.

Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne, St Albans / Anglia, październik 2013

Drugie zdjęcie przedstawia klasyczną wyścigówkę, którą można było zobaczyć w okolicy stoiska Audi w Lipsku na targach motoryzacyjnych AMI. Podobnie jak wcześniejszy Bentley, i to auto idealnie wpasowało się w krajobraz, tym razem na zasadzie kontrastu.

Audi Leipzig

Klasyka vs nowoczesność. Targi AMI Leipzig / Niemcy, kwiecień 2009

Pierwszy wpis (nazwijmy go testowym) mamy już za sobą. A miało nie być o samochodach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *