7 komentarzy

 1. stanislaw pisarek

  witam i ja chce udac sie na ta wyspe w czerwcu do lipca od,18,06,do 17,07,015 i nie wiem czy z europy nie ma bezposredniego lotu na perhnentian uprzejmie prosze o pomoc jak moge tam sie udac dziekuje prosze,serdecznie Pozdrawiam panstwa.

  Odpowiedz
 2. Kate

  Super, że trafiłam na Twojego bloga;)
  Wybieram się na wyspy na przełomie lutego/marca i z tej okazji chciałam podpytać o noclegi.
  Pamiętasz może gdzie się zatrzymałeś na wyspie? Jakie mniej więcej były ceny?
  Z góry dziękuję.

  P.S. Zdjęcia piękne.

  Odpowiedz
  • Marek

   @Kate:

   nie pamiętam cen, ale możesz sprawdzić np. na booking . com
   Sea Horse Diver (Centre) albo Suhaila Palace. W tych okolicach się zatrzymałem na 2 noce. Wyspa Besar, czyli ta większa.
   Wolę jednak nic nie rekomendować, bo byłem tam zbyt krótko :)

   Odpowiedz
 3. Jacek

  Witam. Sądząc po zdjęciach miałeś piękną pogodę. Ja też będę w Malezji w lutym (od 3 do 20) i prawie wszędzie straszą, aby ze względu na monsun wybierać zachodnie wybrzeże. Nie wiesz przypadkiem jak w rzeczywistości wygląda pogoda w lutym? Czy jak zaczyna padać to pada bez przerwy, czy są to tylko krótkotrwałe ulewy? I jeszcze jedno pytanie, czy w tym czasie wszystkie „noclegownie”i bary na Perhentianach były już otwarte? Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Marek

   Witam, sorry za brak odpowiedź, ale dopiero teraz zauważyłem komentarz (wśród spamu). Co do pogody to deszczu nie widziałem w ogóle. W lutym 2014 byłem w Singapurze i w Malezji (okolice KL i północ, płn-wchód). Podczas pobytu Na Perhentianach ze względu na warunki pogodowe łódki nie mogły kursować, ale to tylko przez krótką chwilę. Na wyspie nic się nie działo (pogoda była niezła). Co do lokali to w mojej okolicy wszystko było otwarte. Nie wiem jak z resztą wyspy. Natomiast ludzi to za dużo nie było. Najlepiej sprawdź prognozę na luty 2016 i jakieś dane historyczne. Zaplanuj sobie podróż ogólnie, w taki sposób, żebyś mógł podejmować odpowiednie decyzje już na miejscu.

   Odpowiedz
 4. Maciek

  Witam,
  A o co chodzi z tą koszulką podczas nurkowania?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *